Robin Wright, Kevin Spacey için “İkinci bir Şans” istedi

Robin Wright, Today’e yaptığı röportajda, “House of Cards” dizisindeki rol arkadaşı Kevin Spacey ile ilgili sessizliğini bozdu. Daha önce Wright, Spacey’in kişiliği hakkında pek fazla bir şey bilmediğini, Frank karakterini Kevin’dan daha iyi tanıdığını söylemişti. Yakın zamanda Today’e konuşan Wright, Spacey’nin karıştığı söylenen olay dahi olsa herkes için ikinci bir şans olduğuna inandığını söyledi.

Netflix’nin Spacey’i kovarak doğru şeyi mi yaptığını düşünüyorsunuz? sorusu sorulduğunda Wright, “Bunu nasıl yorumlayacağımı bilmiyorum, gerçekten bilmiyorum. Her insanın kendinde reform yapabilme yeteneğine sahip olduğuna inanıyorum. Bu anlamda, ikinci şanslara ya da ne derseniz deyin, kesinlikle inanıyorum. Buna büyüme deniyor.” Wright ayrıca şu an için Spacey’le iletişim halinde olmadığını da sözlerine ekledi ve “Kendisi hazır olduğunda iletişime geçecektir. Eminim. Bence bu şekilde olması gerekiyor.” dedi.

Oyuncu, Spacey için bir dereceye kadar üzüldüğünü, ancak bunun Spacey’i haklı bulduğu ya da yaptıklarının kabul edilebilir olduğununu düşündüğü anlamına gelmediğini de sözlerine ekledi. “Yaşamı kamuya mal olmuş herkes için üzülüyorum. Bu bir kabus, hayal edebiliyor musunuz? Bir iş yaparız, izleyicilerle [bir performansı] paylaşırız. Ama özel hayatımız neden kamusal olmak zorunda? Bu sektörün bu kısmından nefret ediyorum. Herkesin kişisel hayatının kişisel kalması gerektiğine inanıyorum. Olumlu, olumsuz, tarafsız, her neyse… Kimsenin buna karışmaması gerektiğine inanıyorum. Ama bu bahsettiklerim #MeToo hareketi ile ilgili değil. Ben medyadan bahsediyorum. Maruz kalma. Bu berbat bir his. Bir yabancı senin kim olduğunu bildiğine karar verir onlar da bunu haber yapar… Yani, bence bu bir suç, gerçekten öyle.”

House Of Cards’ın final sezonu 2 Kasım’da Netflix’te başlayacak.


Çeviren: Kayhan Oğuzhan Bali

Kaynak: Variety / Today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir