TOY STORY 4’UN FRAGMANI YAYIMLANDI!

Woody, Buzz, Jessie ve çetenin kalanı geri döndüler! Oyuncak Hikayesi 4 fragmanında çetenin tamamını görüyoruz.

Toy Story 3’de Bonnie ile beraber yeni evlerine yerleştiklerinde Andy’ye gözyaşları içinde hoşçakallarımızı söylememizin üzerinden tam sekiz yıl geçti.
Fragman, yeni bir karakter olan Forky ile birlikte neşeli bir şekilde dans eden oyuncakları gösteriyor. Forky, bir zanaat projesinde aşırı makyaj ile yeni bir görünüm verilen ve şu anda bir oyuncak olduğu gerçeğini reddeden bir spork*.
“Ben buraya ait değilim!” komedyen Tony Hale tarafından seslendirilen mutfak aleti – çığlık atıyor, boru temizleyicisi elleri havada uçuşuyor, kaçmaya çalışıyor ve diğer oyuncakların birbiri üzerine devrilmesine neden oluyor.


Filmin resmî özeti de yayımlandı. “Woody, dünyadaki yeri konusunda her zaman kendine güveniyordu ve onun önceliği çocuk arkadaşına göz kulak olmaktır. İster Andy, ister Bonnie olsun,”
“Ama Bonnie, odasına Forky denen isteksiz yeni bir oyuncak getirdiğinde, eski ve yeni arkadaşların yanında bir yolculuğa çıkacak ve bu macera, Woody’ye dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini gösterecek.”

Fragmanı sizin için aşağıya bırakıyoruz. Keyifli izlemeler.

*Şekil itibarıyla kaşığa benzeyen ucunda üç sivri çıkıntı olan mutfak gereci.

Kaynakça:https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-46185140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir