Görünüşe Göre Thanos’a Karşı Evreni Korumak İyi Para Kazandırıyor

The Playlist’in yaptığı araştırmaya göre Thanos’a karşı evreni korumak iyi para kazandırıyor. Yakın zamanda ünlü aktrislerin yıllık kazançları listelendi. Jennifer Lawrence, Mila Kunis ve Julia Roberts gibi isimlerin arasında en çok kazananın Thanos’a karşı savaş veren Scarlett Johansson olduğu ortaya çıktı. Gelin bu isimleri yakından inceleyelim.


Çeviren: Kayhan Oğuzhan Bali

Scarlett Johansson, Avengers’ın son filmi sayesinde 2018’in en çok kazanan kadın oyuncusu oldu. Forbes, yakın zamanda 2018 yılında en yüksek paraları kazanan kadın oyuncuların listesini yayınladı. 2017 yılında ilk 10’a bile girememişken Black Widow, asıl adıyla Scarlett Johanson, tam 40.5 milyon dolarlık kazancıyla listenin 1. sırasına oturdu. Ve ister inanın ister inanmayın, geçen yıla göre çıkışının sebebi çoğunlukla “Avengers: InfinityWar” ve yaklaşan “Avengers 4” deki rolünden geliyor.

Johansson, Marvel filmleri sayesinde yüksek derecede ücret alan ve önemli yönetmenler tarafından aranan bir oyuncu oldu. “Ghost in the Shell” filminin 2017’de yapılmasının (belki de iyi bir fikir değildi) tek sebebinin Scarlett Johansson olduğu tartışılabilir ve Johansson, tartışmalı mesajlar gönderilmesine rağmen, yaklaşan “Rub & Tug” filminin hâlâ geliştiriliyor olmasının nedeni. Ne olursa olsun yine de Marvel Stüdyo’suna teşekkürler, oyuncu muhtemelen dünyanın en ünlü kadınlarından biri.

 

İlk 10’un geri kalanı, Jennifer Lawrence, Mila Kunis ve Reese Witherspoon gibi önceki yıllarda listeye hakim olan kadınlar. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir oyuncu, “Wonder Woman 84” için alacağı ödeme ile ilk 10’u kıran Gal Gadot’tur.

İşte, bu yıl en yüksek ücretleri alan 10 aktristin tam listesi:

1. Scarlett Johansson — $40.5 Milyon
2. Angelina Jolie — $28 Milyon
3. Jennifer Aniston — $19.5 Milyon
4. Jennifer Lawrence — $18 Milyon
5. Reese Witherspoon — $16.5 Milyon
6. Mila Kunis — $16 Milyon
7. Julia Roberts — $13 Milyon
8. Cate Blanchett — $12.5 Milyon
9. Melissa McCarthy — $12 Milyon
10. Gal Gadot — $10 Milyon

Kaynak: The Playlist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir