AVATAR SON HAVA BÜKÜCÜ: AGNI KAI FRAGMAN İNCELEMESİ

Anime’nin Avatar Son Hava Bükücü: Agni Kai hayran yapımı filminin çıkmasına az kaldı. İsim ve gördüğümüz resimlere dayanarak, filmin odak noktasının Avatar Son Hava Bükücü’deki Zuko, Katara ve Azula’nın son savaşı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Çeviren: Elif Dağatar

Zuko ve Azula

Filmin yapımcısı olan Re: Anime’nin kurucusu Nik Shaw’ın dediğine göre “Hayranlar için filme dönüştürülen her animasyonun hayranlar tarafından yapılması gerektiğine içtenlikle inanıyoruz. Bizim misyonumuz bu ve Netflix’e, hem eski hayranları hem de yeni seyircileri tatmin edecek bir Avatar filmi çıkaracak tutku, görüş ve hayran bakış açısına sahip olduğumuzu kanıtlamak istiyoruz.”

Filmin direktörü Josh Mabie neden Zuko’yu filmde istediklerini açıkladı: “Re: Anime’de bizim, Avatar’la ve özellikle bu savaşla derin bir bağımız var. Bu filmi uyarlamaya karar verdiğimiz zaman insanları etkilememiz gerektiğini biliyorduk. Zuko’nun patlayıcı ateş bükmesi ve dramatik düşmandan kahramana dönüş hikâyesiyle, Avatar Evreni’nin en karmaşık ve ilginç karakterlerden biri olması onu bu kısa film için en mükemmel kahraman yapıyor.”

Filmin yıldızlarından Yasmin Kassim Katara’yı, Nikki Soohoo Azula’yı ve Yoshi Sudarso Zuko’yu canlandırdı. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu Netflix’e, Re: Anime’nin Avatar: Son Hava Bükücü’yü uyarlamayı düşünmesi konusunda yardımcı olacak mı?

Katara, Zuko ve Azula

Bütün filmi görmek için sabırsızlanıyoruz! Aşağıya fragmanı ve kamera arkası görüntülerinden oluşan videoyu bırakıyoruz. İyi seyirler ve düşüncelerinizi bize yazmayı unutmayın!

Kaynakça:https://geektyrant.com/news/exciting-teaser-trailer-for-avatar-the-last-air-bender-agni-kai-from-re-anime

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir